Dr. Prónay Szabolcs a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán végzett okleveles közgazdászként, és 2011-ben itt szerzett doktori fokozatot fogyasztói márkahűség vizsgálatának témakörében. 2006-ban elnyerte a Magyar Tudományos Akadémia Kürthy Pál emlékdíját, melyet a marketing területén kiemelkedő fiatal kutatóknak ítélnek oda. Jelenleg az SZTE GTK Üzleti Tudományok intézetének docense, illetve idegenforgalmi és üzleti tanácsadási területen dolgozik marketing szakértőként. Az európai marketinges akadémiai közösség (EMAC – European Marketing Academy) tagja és nemzetközi konferenciáinak rendszeres előadója, továbbá a legjelentősebb hazai marketing közösség (EMOK – Egyesület a Marketing Oktatásért és Kutatásért) elnökségi tagja.

Pronay_2017